Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 14.06.2017
23:54
[Iнтер] Стосується кожного - 14.06.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 14 червня 2017 року.

Крутий воротар

У селі Гуляй-поле Дніпропетровської області 14-річний Юра Волович вже давно не викликає подиву у місцевих любителів футболу. Незважаючи на те, що підліток c раннього дитинства не може ходити, він став прекрасним голкіпером і практично не пропускає голи суперників! Зараз Юрі потрібна термінова операція. Якщо її не зробити, він назавжди виявиться прикутим до ліжка і ніколи більше не зможе вийти на футбольне поле. Сьогодні в студії "Стосується кожного" - історія сильного духом підлітка і зустріч з кумиром, яка назавжди може змінити життя хлопчика.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 14 червня, Червень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: