Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 14.04.2017
22:36
[Iнтер] Стосується кожного - 14.04.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 14 квітня 2017 року.

Сусідські покази

Ця трагедія сталася 3 квітня 2015 року - багатодітний батько Сергій Винник був знайдений повішеним біля власного будинку. Тоді підозри рідних відразу впали на його дружину Наталю, яку Сергій нібито застав з іншим чоловіком. Однак, довести вину Наталії родичі не могли. Лише через рік сусід загиблого - 9-річний Данило Чередник - зізнався, що бачив, як "тьотя Наташа з сусідом вішали тіло на дерево". Чому сусідський хлопчик так довго мовчав? І що насправді сталося в будинку багатодітного батька в день його смерті? У студії «Стосується кожного» результати дослідження на детекторі брехні. Чи допоможуть вони зняти звинувачення у вбивстві?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 14 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: