Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 15.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 14.04.2016
22:55
[Iнтер] Стосується кожного - 14.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 14 квітня 2016 року.

Дякую за те, що живий

Рік тому телеглядачі програми «Стосується кожного» дізналися про долю 22-річного Владислава Яневич із Житомирської області. Молодій людині видалили 95% тонкого кишечника. Після операції він катастрофічно почав втрачати вагу. При зрості 176 см маса тіла Влада становила всього 33 кг! Незважаючи на безсилля, Влад власними ногами вийшов в студію і особисто попросив телеглядачів про допомогу. На біду студента з Житомира відгукнулися тисячі людей з різних куточків світу. Як змінилося життя Влада після ефіру, і кому саме він готовий сказати: "Спасибі, що живий!"

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, 14 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: