Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 14.03.2017
22:39
[Iнтер] Стосується кожного - 14.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 14 березня 2017 року.

Мама із нетрів

Трирічний Остап Сергієнко з Київської області вже півроку не бачить свою маму. 35-річна Наталія Сергієнко стверджує, що колишній чоловік не дозволяє їй навіть почути голос малюка по телефону. Однією сім'єю Наталя і Анатолій прожили кілька років. Вона стверджує, що в їхні стосунки з чоловіком постійно втручалася свекруха. Сам Анатолій провини своєї мами в розладі з дружиною не бачить і вважає, що його недолуга дружина вела аморальний спосіб життя і не дбала про дитину. Мама-зозуля або жертва тиску свекрухи і чоловіка?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, березень, токшоу, стосується кожного, 14 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: