Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 13.11.2015
22:16
[Iнтер] Стосується кожного - 13.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 13 листопада 2015 року.

Кривавий ритуал

Вбивство матері та її 10-річної дочки, яке приголомшує своєю жорстокістю. На початку серпня в лісі під Києвом місцеві жителі виявили тіло вбитої дівчини. Особа загиблої було спотворене пострілом у голову. Пізнати загиблу змогли тільки після того, як художник відновив обличчя на портреті, і його показали в новинах телеканалу НТН. Родичі 30-річної Катерини Обухівської з Вінниці відгукнулися відразу після ефіру і заявили про зникнення ще й 10-річної дочки убитої жінки. Через місяць тіло дівчинки (точніше те, що від нього залишилося) виявили на Хмельниччині. Тоді ЗМІ вперше заговорили про ритуальне вбивство і канібалізмі. Підозрюваного у двох страшних вбивствах вдалося затримати тільки в кінці листопада. Їм дійсно виявився співмешканець загиблої Каті Обухівської. Вбивство на побутовому грунті або ритуал фанатичного сектанта? У студії «Стосується кожного» - нові факти і версії жорстокого злочину.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2015, 13 листопада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: