Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 17.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 13.09.2017
22:36
[Iнтер] Стосується кожного - 13.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 13 вересня 2017 року.

Шанс вирватися

Півтора роки тому ми розповіли про 39-річну Оксану Білошицьку, яка вже кілька років страждає від так званої "слонової хвороби". Незважаючи на нестерпний біль, Оксана змогла приїхати в нашу студію, щоб отримати надію на можливість повернутися до нормального життя. Тоді єдине, що відділяло Оксану від повноцінного життя - відсутність грошей на операцію. Після ефіру гроші на лікування зібрали в лічені місяці! Однак виникли нові перешкоди на шляху до довгоочікуваного зцілення. Що заважає провести операцію, якщо гроші вже давно зібрані? Сьогодні в студію "Стосується кожного" приїхали люди, яких об'єднала біда 39-річної мешканки Житомира. Чи зможе сторонні допомогти Оксані не упустити шанс вирватися з полону власного тіла?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 13 вересня, Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: