Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 13.06.2018
22:50
[Iнтер] Стосується кожного - 13.06.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 13 червня 2018 року.

Підліткова увага

Близько шостої ранку в будинок 48-річної Людмили Лех з Кіровоградської області приїхала поліція. Її синові 24-річному Богдану висунули звинувачення в зґвалтуванні неповнолітньої сусідської дівчинки і заарештували. Мама Богдана стверджує, що син порядний сім'янин, і не міг вчинити такого злочину. Напередодні арешту Богдан проводив вечір з друзями і, за їхніми словами, 13-річна сусідка сама нав'язала в компанію дорослих хлопців. Про школярці в селі ходить недобра слава. Сусіди кажуть, що вона копіює поведінку своєї матері і сама провокує хлопців. У студії «Стосується кожного» рідні дівчинки, які вперше відверто розкажуть про те, що переживає їх неповнолітня дочка, опинившись в центрі сексуального скандалу.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Червень, токшоу, 13 червня, 2018, стосується кожного, Інтер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: