Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 13.06.2017
23:54
[Iнтер] Стосується кожного - 13.06.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 13 червня 2017 року.

Дитина із камери схову

На початку травня співробітники Червоноградського автовокзалу виявили шокуючу знахідку. У камері схову в одній з дорожніх сумок був захований новонароджений дитина! Господиня незвичайного багажу повернулася тільки через кілька годин. Нею виявилася жителька села Поздимир - 30-річна багатодітна мама Олена Гардзілевіч. Чоловік і батьки Олени стверджують, що не знали про її третьої вагітності. Про те, що Олена народила дочку, стало відомо лише на наступний день після подій на автовокзалі. Жінка залишила записку чоловікові і зникла. Цинічний злочин проти власної дитини або наслідки післяпологової депресії? Сьогодні мама кинутої малятка прийде в студію "Стосується кожного", щоб вперше пояснити свій вчинок.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, Червень, 13 червня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: