Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Основний інстинкт (13.05.2015)
23:36
[Iнтер] Стосується кожного. Основний інстинкт (13.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 13 травня 2015 року.

Основний інстинкт

Володимир Малёванний з Полтавської області в свої 26 років несподівано став багатодітним батьком-одинаком. Його дружина Світлана, не сказавши чоловікові ні слова, пішла до коханця, кинувши на чоловіка чотирьох малолітніх дітей. Жінка стверджує, що як тільки обзаведеться житлом, відразу ж забере у чоловіка трьох синів і доньку і буде виховувати їх разом з коханим. Чи готовий Володимир віддати своїх дітей такий ненадійною мамі і сторонньому чоловікові? Чому стосунки з чоловіком виявилися сильнішими материнської любові?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, травень, стосується кожного, токшоу, кохання, касается каждого, 13 травня, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: