Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 13.04.2017
22:36
[Iнтер] Стосується кожного - 13.04.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 13 квітня 2017 року.

Нещадна спадковість

Кожен стукіт у двері 45-річна Оксана Петручук сприймає як спробу забрати її в психіатричну клініку. У Оксани рідкісне генетичне захворювання - Хорея Гентингтона - ця невиліковна хвороба вражає нервову систему і передається у спадок. Мама Оксани померла від цієї хвороби, коли дівчинці було 14 років. А майже через 20 років симптоми хвороби проявилися і у самої Оксани. Всі ці роки жінка живе одна в нестерпних умовах - без води і газу. При цьому у Оксани є 18-річна дочка, яка живе в Чернігові і приїжджає до матері в кращому випадку раз на місяць. Журналісти «Стосується кожного» розшукали дочка Оксани і запросили до нашої студії. Чи розуміє вона, що теж може стати жертвою підступної спадкової хвороби?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, квітень, 13 квітня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: