Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 13.04.2016
22:55
[Iнтер] Стосується кожного - 13.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 13 квітня 2016 року.

Жорстокість в офлайні

28-річна Ірина Ляшевская з Вінницької області стверджує, що її колишній чоловік в письмовому вигляді зізнався в тому, що розбещував її малолітніх дочок, коли вони жили під одним дахом. 30-річний Сергій Каретний заявляє, що змушений був виконувати вимоги дружини - написати таку розписку - під загрозою власного життя. За словами Сергія, колишня дружина шукала привід, щоб підставити його і вигнати з дому. Тепер Ірина не дає Сергію бачитися з його 3-річним сином Давидом. У студії "Стосується кожного" ми спробуємо з'ясувати, чому між подружжям виникла така ненависть і презирство?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, квітень, 13 квітня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: