Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Таємниця двійні (13.03.2015)
23:19
[Iнтер] Стосується кожного. Таємниця двійні (13.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 13 березня 2015 року.

Таємниця двійні

Таємниця новонародженої двійні. Чотири роки тому 21-річна Наталія Мушинська з Київської області народила дівчаток-двійнят в пологовому відділенні Яготинської центральної районної лікарні. Наталія чула плач дітей, але незабаром лікарі повідомили, що вони не вижили. Переживши горе втрати, сім'я почала оформляти документи про смерть немовлят. Але з пологового будинку отримали всього лише довідку, що Наташа там не родила. Чому лікарі заперечують факт народження двійні у стінах їхньої лікарні? І чому рідна мама Наталії заборонила ховати дітей? У студії «Стосується кожного» лицем до лиця зустрінуться лікарі Яготинського пологового будинку і постраждалі батьки. Хто з них говорить неправду?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, Интер, березень, кохання, 13 березня, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: