Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 12.11.2015
22:16
[Iнтер] Стосується кожного - 12.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 12 листопада 2015 року.

Прийомна тьотя

Чи варто віддавати на виховання дитини жінці, яка одного разу переступила закон? Наталія Дуда з селища Зноб-Новгородське, Сумської області, всіма силами намагається зберегти 10-місячного племінника в своїй родині. Від Богданчика рідна мама відмовилася відразу після пологів. З тих пір про нього піклується його рідна тітка Наташа. Спочатку служба у справах дітей вирішила Допомогти Наталії оформити опікунство над Богданом, але потім різко передумала. Біологічні батьки малюка, дізнавшись про те, що його можуть забрати до притулку або віддати в іншу сім'ю, заявили про своє бажання повернути сина. Суворе дотримання закону або щира любов до дитини? Що стане вирішальним у долі маленького Богдана.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, стосується кожного, токшоу, 12 листопада, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: