Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 12.09.2017
22:36
[Iнтер] Стосується кожного - 12.09.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 12 вересня 2017 року.

Епідемія жорстокості

В середині серпня повідомлення смерті столичний перукар від рук невдоволеного клієнта за лічені хвилини облетіли всі ЗМІ, отримав більш півтори сот перепис і безліч коментарів. Буквально через кілька днів після цієї трагедії в передмісті Києва заговорив про новий вбивстві. Через простого зауваження в Вишневому убили маму двох малолітніх дітей. А всього півроку тому в Херсоні безконтрольної люті сусіда поклав на лікарняних ліжках відразу шість людей, він не пощадив навіть трирічний дитина. Чи можна зупинити епідемію жорстокості ?! Як просте зауваження або безглузда випадковість може коштувати життів. У студії "Стосується кожного" жертви раптової агресії готові відверто розповісти про те, що їм вже довелося пережити.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, Вересень, 12 вересня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: