Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 12.06.2018
22:50
[Iнтер] Стосується кожного - 12.06.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 12 червня 2018 року.

З протягнутою рукою 3 роки потому

Багатодітна мама Олена Асадова з Миколаївської області стурбована долею свого онука Роми. Хлопчик живе у бабусі, а його мама зникла і більше місяці про неї нічого не відомо. Про долю Олени ми розповіли в програмі «З простягнутою рукою», яка вийшла в ефір в травні 2015. Тоді жінка розповідала про те, як потрапила в справжнє рабство в іншій країні і просила допомогти повернути свою маленьку дочку, яка виявилася в притулку. 3 роки тому Вікторія теж приходила в нашу студію - їй було 16, і вона була вагітна. Тоді Віка засуджувала свою маму, яка не приділяла їй увагу в дитинстві, і стверджувала, що зможе виховати і своєї майбутньої дитини, і сестру Марину. У студії «Стосується кожного» ми спробуємо розібратися, що ж сталося і чому молода мама, яка готова була взяти на себе відповідальність за молодшу сестру, тепер відмовилася навіть від власного сина?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: стосується кожного, Інтер, 2018, 12 червня, Червень, токшоу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: