Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 12.06.2017
23:54
[Iнтер] Стосується кожного - 12.06.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 12 червня 2017 року.

Самовільна боротьба

Непрохані гості з'явилися на порозі квартири багатодітній сім'ї Сервета відразу після травневих свят. Незнайомі люди заявили свої права на одну з кімнат в комуналці, де проживає сім'я з восьми осіб. Жителям будинку про нові сусідів нічого не відомо. За всі ці роки ніхто не претендував на комуналку. У документах, які показали новоспечені господарі, Ніна Сервета встигла розглянути лише прізвище. Журналісти «Стосується кожного» розшукали людини, прізвище якого фігурувало в документах на кімнату в комуналці. Ним виявився син відомого в минулому спортсмена ... Самозахоплення з використанням статусу або законне право власника?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, Червень, 12 червня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: