Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 12.05.2017
22:36
[Iнтер] Стосується кожного - 12.05.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 12 травня 2017 року.

Взаперті від байдужості

Скорчений паралізований челочек на ліжку, прогнилої до черв'яків від екскрементів. Від такої страшної картини мурашки по шкірі навіть у бувалих медиків і поліцейських. 50-річний житель Миколаєва Вадим Шикунов майже місяць провів у своєму ліжку без руху, їжі та води. Один, закритий в порожній квартирі. Кілька тижнів тому по під'їзду почав поширюватися неприємний запах. Сусіди навіть чули нестямні крики чоловіка, але не наважувалися зламати двері квартири на третьому поверсі. Чому прикутий до ліжка чоловік, виявився забутим у власній квартирі? У студії "Стосується кожного" люди з минулого Вадима і його рідні, які спробують пояснити, як хвора людина виявився один на один з повільною болісною смертю?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, 12 травня, стосується кожного, токшоу, 2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: