Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 23.04.2017


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 12.05.2016
23:07
[Iнтер] Стосується кожного - 12.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 12 травня 2016 року.

Хто проти дитини?

Останнім часом багатодітна мати Сніжана Шелепун з міста Сквира Київської області з'ясовує стосунки зі своїми батьками виключно скандалами. Розгляду часто закінчуються приїздом поліцейського наряду і сльозами старшого сина Сніжани - восьмирічного Рустама. Місяць тому Сніжана, як завжди, відправила сина в школу. Але додому дитина вже не повернувся. Бабуся Рустама - Галина Пустовіт - викрала онука і вважає, що зможе дати йому більше материнської любові, ніж її дочка. Порятунок дитини чи бажання відстояти своє думки навіть ціною руйнування дитячої психіки. Що кожна зі сторін буде вважати своєю перемогою, і чи принесе ця перемога спокій для Рустама - дивіться на телеканалі «Інтер».

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, 12 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: