Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Повернення дітей (12.05.2015)
23:36
[Iнтер] Стосується кожного. Повернення дітей (12.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 12 травня 2015 року.

Повернення дітей

Багатодітна мати з Одеської області Тетяна Ноур звернулася до журналістів програми «Стосується кожного» з проханням захистити її дітей від соціальних служб. 4 роки тому у неї відібрали всіх сімох дітей. Тоді Тетяні вдалося повернути малюків додому. І ось недавно у неї знову відібрали сина Павлика. Жінка в розпачі. Вона впевнена, що це тільки початок! Чиновники більше не збираються йти на компроміс з багатодітною матір'ю і налаштовані дуже категорично. Чергова перевірка сім'ї Ноур буквально врятувала життя її п'ятирічному синові! У студії «Стосується кожного» ми дізнаємося, що саме побачили соціальні служби вдома у Тетяни, і яке вона понесе покарання за цей вчинок.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, травень, 12 травня, стосується кожного, токшоу, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: