Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 28.05.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 12.04.2018
22:14
[Iнтер] Стосується кожного - 12.04.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 12 квітня 2018 року.

Прийомна дочка зі спадком.

У минулому році 3-річну Ліну, яка абсолютно не розмовляла, не знала, що таке їжа і туалет в виснаженому стані знайшли сусіди. Мама дівчинки після передозування наркотиками впала в коматозний стан і цілий тиждень не виходила з дому. Шанс на повноцінне життя дитині дали подружжя Слободян з Фастова. Поки батьки збирали документи на усиновлення, малятко зміцніла і навіть стала розмовляти. А недавно прийомна сім'я дізналася шокуючу новину, дівчинку відсудила інша пара. Подружжя Слободян впевнені, що нові претенденти на дитину з'явилися після того, як дізналися, що дівчинка успадкувала в центрі Фастова квартиру. Щира турбота про долю дівчинки або маніпуляція дитиною заради отримання матеріальної вигоди? Сьогодні в студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, на чиєму боці закон і яке майбутнє у дитини і її спадщини.!

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2018, квітень, 12 квітня, Інтер, стосується кожного, токшоу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: