Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 12.04.2017
22:36
[Iнтер] Стосується кожного - 12.04.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 12 квітня 2017 року.

Без п'яти хвилин у тюрмі

"Я знаю, що мене скоро посадять. Мені вже присудили 7 років за вбивство чоловіка. Але я не винна, я хочу, щоб діти подивилися програму" Стосується кожного ", і знали, що я не вбивала ..." - таке відео- звернення надіслала до нашої редакції 27-річна Катерина Бабич. Її звинувачують у вбивстві чоловіка Сергія Тимофєєва, який помер в серпні 2015 року на порозі власного будинку від розриву внутрішніх органів. У листопаді 2016 року суд присудив Катерині 7 років позбавлення волі. Зараз найбільше вона переймається долею своїх дітей - 8-річного сина Артема і 4-річної доньки Дарини. Сьогодні в студії "Стосується кожного" одкровення молодої жінки, яка проведе найближчі роки життя в місцях позбавлення волі.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 12 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: