Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 19.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 12.04.2016
22:55
[Iнтер] Стосується кожного - 12.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 12 квітня 2016 року.

Голодні матері

Наталія Панкевич - багатодітна мати з Нетішина Хмельницької області - кілька тижнів тому оголосила голодування з вимогою вирішити її житлове питання. А днями від їжі відмовилися і четверо її неповнолітніх дітей. Два роки тому, коли Наталя пішла від чоловіка, їй з дітьми виділили в гуртожитку колишнє підсобне приміщення для сушки білизни. Вони жили в постійній вогкості і грибку. Переселившись в іншу кімнату, в очікуванні документів, Наталя зробила ремонт. Але несподівано з'ясувалося, що ордер на цю житлоплощу вручили іншій родині. На виселення багатодітної матері дали всього кілька днів. Голодування - це спроба захистити свої права або спекуляція на дітях, щоб узаконити самозахоплення?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, 12 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: