Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Господиня (12.03.2015)
23:19
[Iнтер] Стосується кожного. Господиня (12.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 12 березня 2015 року.

Господиня

87-річна Станіслава Березовська з Житомирської області у своєму поважному віці опинилася на вулиці. З власного будинку стареньку вижила невістка. Пенсіонерка стверджує, що колишня невістка її нескінченно била і ображала, ось тому вона й змушена була піти з дому, де звикла бути господинею. Чим закінчиться одвічна суперечка свекрухи і невістки і чи зможе літня жінка здійснити своє єдине бажання - вмерти під дахом рідного дому?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 12 березня, Интер, березень, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: