Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 12.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 12.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 12 лютого 2016 року.

Хто кого розводить?

Тетяна і Сергій з Дніпропетровської області познайомилися 5 років тому. Їхні стосунки розвивалися стрімко. 35-річна жінка з двома синами переїхала в будинок Сергія. А два роки тому у них народився спільна дитина. Але в один момент раптом все пішло не так. Тетяна стверджує, що Сергій став агресивним, змусив її продати будинок, а п'ять місяців тому взагалі вигнав з трьома дітьми в літню кухню, де немає навіть електрики. Сергій же себе тираном не вважає. Він упевнений, що скандали в сім'ї почалися через жадібність і кепський характер Тетяни. Чому близькі люди, забувши про дітей, звинувачують один одного в підступництво й обман? У студії «Стосується кожного» спробуємо з'ясувати, хто з подружжя має змоги зробити благородний вчинок, коли вже немає любові?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 12 лютого, Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: