Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 11.11.2015
22:16
[Iнтер] Стосується кожного - 11.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 11 листопада 2015 року.

Закляті подруги

Що могло послужити причиною того, що близькі подруги відразу стали заклятими ворогами? Сусідки і куми - Тетяна Руй і Антоніна Цюпка - чотири роки тому разом відстоювали кімнату в гуртожитку №3 міста Нетішин. 18 квадратних метрів в прямому сенсі відвоювали у молодої сім'ї на користь Тетяни Руй та її сина-інваліда. Яке ж було здивування Руй, коли з'ясувалося, що відвойовані метри її союзниця Цюпка записала на себе!?! Близькі подруги відразу ж стали ворогами, а боротьба за кімнату перейшла на новий рівень. Колишні подруги приїхали в студію «Стосується кожного». Чи зможуть вони домовитися і прямо тут вирішити, кому ж дістанеться спірна кімната?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, стосується кожного, токшоу, 11 листопада, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: