Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 11.10.2017
23:12
[Iнтер] Стосується кожного - 11.10.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 11 жовтня 2017 року.

Сповідь самотності

"Я сходжу кров'ю. Я абсолютно одна ... Ви моя остання надія", - таке відеозвернення надіслала до редакції 37-річна Юлія Лук'янова з Харкова. Юля розповіла, що вже кілька тижнів взагалі не виходила на вулицю і насилу пересувається навіть по квартирі. У Юлі - загострена форма псоріазу. Кожен рух призводить до нових ран. Вимушене самітництво Юлі почалося ще влітку, після смерті мами, єдиного близької людини. Дівчину звільнили з роботи, потім зникли всі друзі, а останнім часом до неї перестали заходити навіть сусіди ... Сьогодні Юля вперше за довгий час зважиться вийти зі своєї квартири, щоб у студії «Стосується кожного» відверто поговорити про те, що на самому справі зробило її настільки хворий і самотньою.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 11 жовтня, Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, жовтень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: