Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 11.07.2017
22:26
[Iнтер] Стосується кожного - 11.07.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 11 липня 2017 року.

Злочинне виховання

36-річна Алла Омельченко з Житомирської області боїться за життя своєї 14-річної дочки Катерини. Дівчинка прогулює школу і агресивно реагує на зауваження дорослих. Важким підлітком Катя стала два роки тому, коли з в'язниці вийшов її біологічний батько і вирішив брати участь у вихованні доньки. З тих пір Катя поводиться зухвало в школі і з мамою, часто довго не з'являється вдома. Щоб знайти управу на дочку, Алла помістила її в психоневрологічну лікарню. Але комісія прийшла до висновку, що така поведінка дитини - результат сімейних проблем і відправила дівчинку додому. В середині травня Катя в черговий раз пішла з дому і відключила телефон. Журналісти «Стосується кожного» знайшли дівчинку. Сьогодні в студії «Стосується кожного» ми спробуємо розібратися, проти чого в рідній сім'ї протестує підліток і чи можна ще повернути дівчинку зі злочинною доріжки?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: липень, Інтер, 11 липня, стосується кожного, токшоу, 2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: