Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 11.06.2018
22:50
[Iнтер] Стосується кожного - 11.06.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 11 червня 2018 року.

Мовчання котят

Повідомлення про вбивство тварин на очах у п'ятирічної дитини - шокувало Одесу і всю Україну. Місцеві жителі звинуватили 36-річного Максима Литвина не тільки в жіводёрстве, але і в знущаннях над дитиною. Виявилося, що кошенят додому приносила співмешканка Максима - Валерія Скібіцька, оскільки її п'ятирічний син давно просив домашнього вихованця. А коли спливла правда, Валерія зізналася, що кошенята були порятунком для неї і дитини - вони перетягували на себе агресію її двічі судимого співмешканця. У студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, що насправді відбувалося на очах у п'ятирічної дитини, і чому стільки років насильство в цій сім'ї залишалося безкарним.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 11 червня, Червень, токшоу, стосується кожного, Інтер, 2018 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: