Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 11.05.2017
22:36
[Iнтер] Стосується кожного - 11.05.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 11 травня 2017 року.

Синдром зозулі

20 квітня 2017 року електричці, яка прибула в столицю з Козятина, знайшли новонароджену дівчинку. Згорток з дитиною виявив машиніст електропоїзда Олександр Левенець і його помічник багатодітний батько Руслан Коляденко. Зараз підкидьок знаходиться в одній з дитячих лікарень столиці під наглядом лікарів. Журналісти "Стосується кожного" вирушили на пошуки рідних дівчинки і провели власне розслідування. Сьогодні в студії «Стосується кожного» постараємося зрозуміти, чи є альтернатива для жінки, яка раптом злякалася бути мамою?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, стосується кожного, токшоу, 2017, 11 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: