Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 14.06.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 11.04.2018
22:14
[Iнтер] Стосується кожного - 11.04.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 11 квітня 2018 року.

Травля однокласників

Травми замість знань. 12- річний Максим Черников з Києва eже 4 місяці прикутий до ліжка після бійки з однокласниками. Хлопчик займався бальними танцями і успішно брав участь в змагання, але за прогнозами лікарів до колишнього життя він повернеться ще не скоро. Батьки семикласника впевнені, що їхня дитина стала жертвою шкільного буллінг, тобто цькування з боку інших учнів школи. Сьогодні в студії «Стосується кожного» ми говоримо про те, як попередити цькування дітей в школі, і що робити батькам, чиї діти стали жертвами насмішок однолітків.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: токшоу, 11 квітня, стосується кожного, Інтер, квітень, 2018 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: