Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 11.04.2017
22:36
[Iнтер] Стосується кожного - 11.04.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 11 квітня 2017 року.

Дама з собачками

Погрози, крики і навіть бійки. Так закінчується кожна зустріч захисниці бездомних тварин Ірини Генералової-Ланської з Кривого Рогу з її сусідами. Сусіди обурені постійним шумом і смородом, яке, за їхніми словами, поширюється з двору Ірини. Зараз в її будинку живе близько 70 бродячих собак і кішок. Ірина - колишня вчителька музики - змушена була піти зі школи через постійні скарг батьків на її зайву любов до тварин. У студії «Стосується кожного» ми спробуємо зрозуміти, чому люди, які так ласкаві до собакам, настільки немилосердні один до одного.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, 11 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: