Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 15.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 11.04.2016
22:55
[Iнтер] Стосується кожного - 11.04.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 11 квітня 2016 року.

Повернення до життя

29 березня в випуску, який мав назву «В катівнях матері», ми показали шокуючі кадри з життя 46-річної Марії Сукненка з Житомирської області. Більше 12 років вона пролежала в будинку без світла, тепла і води! Машу виявили наші журналісти серед гір сміття і лахміття. На таке життя прирекла жінку рідна мама - 83-річна Павлина Сукненка. Програма викликала величезний резонанс. На наступний день після ефіру до дому Павичі приїхали медики і поліція. Як змінилося життя матері і її ув'язненої за лічені дні після виходу програми?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, токшоу, стосується кожного, 11 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: