Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 11.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 11.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 11 лютого 2016 року.

Перемогти ожиріння

Майже півроку тому 52-річна Ольга Корсун з Сумської області прийшла в студію «Стосується кожного», щоб змінити своє життя. При зрості 165 см Ольга важила 182 кілограми. Ожиріння віддалило її від чоловіка Миколи. Він двічі йшов з сім'ї, але потім хоч і повернувся до дружини, відносини подружжя так і не налагодилися. Столичний хірург Олександр Тивончук погодився зробити Ользі операцію зі зменшення шлунку. Як виглядає героїня нашої програми через півроку після операції, і чи допомагають зовнішні зміни подолати відчуженість у відносинах з чоловіком?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 11 лютого, Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: