Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 10.12.2015
22:34
[Iнтер] Стосується кожного - 10.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 10 грудня 2015 року.

Убивче кохання

Чи може любов жити поруч зі страхом і болем? У жорстоких муках померла 37-річна мати трьох дітей. Людмилу Ковзун з Вінницької області знайшли мертвою в будинку її знайомого, з яким вона намагалася побудувати стосунки. 70-річна мати Володимира Журби, яка знаходилася в будинку під час страшного злочину, вважає, що Людмила сама винна у своїй смерті. Після загибелі жінки по окрузі поповзли чутки і про інші жертви садиста Володимира. У студії «Стосується кожного» ми спробуємо зрозуміти, що керує жінками, які усвідомлено, наражають себе на небезпеку.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 10 грудня, стосується кожного, токшоу, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: