Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 10.10.2017
23:12
[Iнтер] Стосується кожного - 10.10.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 10 жовтня 2017 року.

Сестри-суперниці

6 років тому багатодітна мама Ірина Галицька з Житомирської області вирішила поїхати на заробітки за кордон. За дітьми попросила доглянути молодшу сестру. А коли повернулася, дізналася, що її позбавили батьківських прав. Ірина впевнена, що все це підбудувала її молодша сестра, щоб забрати дітей собі. Щоб офіційно повернути синів, Ірина влаштувалася на роботу, зробила в будинку ремонт і почала збирати документи на відновлення батьківських прав. Але рідна сестра знову втрутилася і категорично проти повернення хлопчиків до рідної мами. Щире бажання вберегти дітей або жіноча конкуренція з ревнощів? У студії «Стосується кожного» зустрінуться рідні сестри, які вперше за довгі роки спробують разом змінити долю своїх дітей.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, жовтень, 10 жовтня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: