Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 10.05.2016
23:07
[Iнтер] Стосується кожного - 10.05.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 10 травня 2016 року.

Сонечко для Віталіни

10-річна Віталіна Козлова з Херсонської області незряча від народження. Дівчинка звикла розрізняти своїх рідних по голосам і звуку кроків, в будинку і у дворі вона орієнтується навпомацки. Віталіна не ходить в школу. Вона не вміє читати, не володіє елементарними навичками. Мама Віталіни - Наталія Козлова - зрозуміла, що її дочка не бачить, коли дитині було шість місяців. Тоді фахівці рекомендували терміново робити операцію. Але мама досі нікуди не зверталася. Якщо шанс у Віталіни побачити сонце, і що необхідно зробити дорослим, щоб дитина відчула тепло і турботу? У студії "Стосується кожного" - результати обстеження в столичній клініці. Яке рішення прийме мама, почувши висновок відомого київського окуліста?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, 2016, Інтер, 10 травня, токшоу, стосується кожного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: