Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Сховані від людей (10.04.2015)
08:14
[Iнтер] Стосується кожного. Сховані від людей (10.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 10 квітня 2015 року.

Сховані від людей

Два місяці тому в ток-шоу «Стосується кожного» розповіли історію 26-річних сестер-близнят - Інни та Ліни Городіщенко. Мешканки Полтавській області майже 20 років провели в ув'язненні в будинку рідного батька. Інну і Ліну звільнили тільки після того, як цією історією зацікавилися журналісти нашої програми. Дівчат відправили на реабілітацію в психоневрологічну клініку. Днями сестер виписали з лікарні. Разом з нашими редакторами вони вперше вийшли на вулицю. Інна та Ліна прийдуть до студії «Стосується кожного». Яка доля чекає колишніх затворниць, і хто тепер буде про них дбати?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, квітень, кохання, 10 квітня, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: