Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 10.03.2017
23:48
[Iнтер] Стосується кожного - 10.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 10 березня 2017 року.

Турецький чоловік

П'ять років тому 41-річна багатодітна мама Ганна Карпенко-Четінер в інтернеті познайомилася з 35-річним ресторатором з Туреччини Мехметом Четінером і погодилася народити йому дитину. Після народження дочки Єлизавети Мехмет зробив Анні пропозицію стати його законною дружиною. Стосунки різко змінилися після весілля. Анна одночасно дізналася про зради чоловіка і своєї п'ятої вагітності. Через півроку після розставання Мехмет вирішив прилетіти до Києва, щоб в студії «Стосується кожного» зустрітися зі своєю законною українською дружиною і обговорити подальшу долю дочок. Чи зможе він переконати багатодітну маму в своїй щирій любові і турботі?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, березень, 2017, 10 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: