Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 10.03.2016
23:11
[Iнтер] Стосується кожного - 10.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 10 березня 2016 року.

Сім'я всліпу

26-річний Вадим Вівсяний з Вінницької області звернувся в нашу програму з проханням знайти втекла дружину. Два тижні тому 19-річна Вероніка Волошина зникла разом з п'ятимісячної донькою Євою, навіть не забравши дитячі речі.

Молоді люди познайомилися по телефону. Через рік у них народилася дочка. Тоді в стосунках подружжя і почалися проблеми. Рідні вважають, що причина невдач цієї родини в тому, що Вадим і Вероніка стали жити разом, абсолютно не знаючи один одного. Любов з першого телефонної розмови або сім'я від безвиході?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, березень, стосується кожного, токшоу, 10 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: