Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 01.07.2017


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 10.02.2016
23:40
[Iнтер] Стосується кожного - 10.02.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 10 лютого 2016 року.

Спадковий розвиток

Денис Крижановський з Кіровоградської області в свої шість років не може вимовити навіть найпростіше слово «мама». Хлопчик відтворює лише невиразні звуки і досі ходить в підгузку. Сусіди Дениса стверджують, він відстає в розвитку через те, що росте під одним дахом з розумово відсталими родичами. 34-річна мама Дениса не вміє читати і писати, а рідний дядько в 30 років грає з малюками в пісочниці. Як врятуватися від деградації, якщо така загроза виходить від самих близьких? У студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, як може змінитися доля 6-річного Дениса, якщо його заберуть з рідної сім'ї?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, 10 лютого, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: