Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 09.12.2015
22:34
[Iнтер] Стосується кожного - 09.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 9 грудня 2015 року.

10-річна доглядальниця

Життя 43-річної Людмили Морозової із Запорізької області півроку тому перетворилася на щоденну тортури. Під час сварки цивільний чоловік зіштовхнув Людмилу зі сходів, і вона виявилася прикутою до ліжка. Сам Олександр Степаненко не вважає себе винним у тому, що Людмила стала калікою. Він продовжує жити в її будинку, як ні в чому не бувало. Практично всі дорослі обов'язки взяла на себе їх 10-річна дочка Даша. Про те, що лежачу маму обслуговує дитина, дізналося і обурилося все село. Зараз Людмила впевнена, що соціальні служби хочуть забрати у неї дитину, і благає не позбавляти її єдиної опори. У студії «Стосується кожного» ми спробуємо розібратися, чому проблеми дорослих лягли на плечі 10-річної дівчинки, і хто насправді жертва насильства в цій сім'ї.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, грудень, 9 грудня, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: