Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.11.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 09.11.2015
22:16
[Iнтер] Стосується кожного - 09.11.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 9 листопада 2015 року.

Зразкова мама

Втома від материнських турбот або тимчасові труднощі? Півроку тому багатодітна мама з Одеської області - 46-річна Світлана Балик - у студії «Стосується кожного» повчала мати сімох дітей Тетяну Ноур, як встигати піклуватися, виховувати і бути справжньою мамою. Саме цей виступ Світлани обурило її рідню. Двоюрідний брат Свєти - Анатолій і його дружина Валентина подзвонили до редакції і повідомили, що Світлана вже місяць виховує тільки двох своїх дітей. Решту вона з успіхом влаштувала в інтернат. На бажання багатодітних родичів забрати племінників до себе в сім'ю - Світлана відповідає відмовою. Що ж насправді сталося в сім'ї зразковою багатодітної мами? І де буде краще жити її дітям? Ці питання ми з'ясуємо в 18.00, в студії «Стосується кожного». Не пропустіть.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, 9 листопада, стосується кожного, токшоу, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: