Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 09.10.2017
23:12
[Iнтер] Стосується кожного - 09.10.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 9 жовтня 2017 року.

Мама-дитина

Цю топ-новина вже тиждень обговорюють всі українські ЗМІ. Шестикласниця Таня Лучишин з Борислава Львівської області стала наймолодшою ​​мамою в Україні. 17 вересня 12-річна дівчинка народила здорову дочку. Багатодітна мама Тані - 31-річна Анна Лучишин - про вагітність дочки дізналася всього за два тижні до пологів. Передбачуваний батько дитини - 18 річний сусід сім'ї Лучишин. Хлопець в пологовий будинок не прийшов, батьківство визнавати відмовляється. Тепер сім'я молодого батька ховається від журналістів, а 12-річна мама звикає до свого нового статусу. Раніше дозрівання або злочин проти неповнолітньої? Сьогодні в студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, чому ніхто не помітив вагітності 12-річної школярки, і яка тепер доля чекає шестикласницю, яка так рано стала мамою?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, жовтень, 9 жовтня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: