Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 09.06.2017
22:27
[Iнтер] Стосується кожного - 09.06.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 9 червня 2017 року.

"Ідеальні" батьки

Скандал у зразковій багатодітній родині! Ще недавно про це дитячому будинку сімейного типу знімали сюжети на місцевих каналах і ставили в приклад іншим. У родині Кудрявцевих з Кривого Рогу троє рідних і п'ятеро прийомних дітей, серед яких - Аміна і Тимур Менго. У дітей була вроджена генетична хвороба, але прийомних батьків особливі потреби малюків не злякали. Тиждень тому прийомні батьки повідомили про те, що 6-річна Аміна пропала. А ще через кілька днів місцеві ЗМІ буквально підірвала шокуюча новина про те, що маленька Аміна померла, а її труп батьки спалили і викинули в річку! У відповідь приймальня мама заявила, що її чоловіка катували в поліції і силою вибили неправдиві показання. Що ж насправді сталося з 6-річною Аміною? І як ідеальні батьки могли опинитися під таким страшним підозрою?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 9 червня, Інтер, 2017, токшоу, стосується кожного, Червень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: