Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 09.04.2018
22:14
[Iнтер] Стосується кожного - 09.04.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 9 квітня 2018 року.

Рідня за колючою проволокою

15-метрова кімната затягнута колючим і нагадує в'язницю. Так в одеській однокімнатній квартирі живуть дві великі родини. З одного боку живе багатодітна мама Наталія Сухорчук і її четверо дітей, а за стіною з шипами - її старша сестра Ірина - з співмешканцем і двома дочками. З сестрами в цьому будинку добре знайомі всі сусіди. Їх скандали неодноразово ставали приводом для виклику поліції. Що заважає сестрам видалити з дитинства своїх дітей відчуття в'язниці і чому вони не знаходять спільної мови? У студії «Стосується кожного» колись рідні люди вперше за довгі роки спробують поговорити без скандалу і колючого дроту. Чи захочуть вони зруйнувати стіну нерозуміння відразу після цього ефіру?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей. Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 9 квітня, стосується кожного, 2018, Інтер, токшоу, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: