Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Прописка у минуле (09.04.2015)
08:14
[Iнтер] Стосується кожного. Прописка у минуле (09.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 9 квітня 2015 року.

Прописка у минуле

Що може пов'язувати рідних людей крім прописки? Четверо дітей сім'ї Іваницький виховуються у прийомній сім'ї вже кілька років. За законом, після повноліття, вони можуть піти від прийомних батьків і повернутися туди, де прописані. Дізнавшись про це, колишні родичі проявили свою незгоду - вони не хочуть, щоб сироти претендували на їх житло. Чому діти виявилися прописані в будинку рідні, і чи зможуть їх прийомні батьки відстояти право на те, що належить за законом їхнім вихованцям?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, 9 квітня, квітень, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: