Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 09.03.2017
23:48
[Iнтер] Стосується кожного - 09.03.2017

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 9 березня 2017 року.

Пост про допомогу

Оголошення з закликом допомогти багатодітній родині в зборі коштів на новий будинок з'явилося в соціальних мережах на початку лютого цього року. Багатодітна мама Вікторія Темненко і п'ятеро її дітей проживали з бабусею Тетяною Йосипівною, але стосунки в родині різко погіршилися, і старша дочка Вікторії зважилася попросити гроші у небайдужих людей на покупку житла. Відразу після цього поста на сім'ю обрушилися звинувачення в спробі використовувати багатодітний статус в корисливих цілях. Про те, що її онуки можуть залишитися без даху над головою, Тетяна Йосипівна дізналася з місцевої газети і дуже здивувалася, прочитавши, що саме вона стала причиною поневірянь своєї багатодітної дочки. Єдина надія або безпрограшна ставка на небайдужість? У студії «Стосується кожного» багатодітна сім'я з проханням про допомогу. Чи зможе вона знайти підтримку у нашій аудиторії?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 9 березня, стосується кожного, токшоу, березень, 2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: