Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 09.03.2016
23:11
[Iнтер] Стосується кожного - 09.03.2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 9 березня 2016 року.

Перший зустрічний. Результат ДНК

Минулого тижня ми розповіли про непрості стосунки двох багатодітних мам з Кривого Рогу. 45-річна Оксана Бибик в студії «Стосується кожного» заявила, що хоче позбавити батьківських прав на трьох дітей свою старшу дочку.

Кілька років тому 24-річна Тетяна зустріла Вадима Медведєва, який зізнався, що він її рідний батько. Дівчина, з дитинства позбавлена ​​батьківської ласки, повірила, і з тих пір живе разом з ним. Оксана стверджує, що Вадим ніяк не може бути батьком її дочки, що він аферист, який використовує матерів-одиначок заради єдиної мети - заволодіти їхнім житлом! Вадим Медведєв пройшов ДНК-тест. У студії «Стосується кожного» ми дізнаємося результати ДНК-тесту. Що скажуть герої, коли почують правду про своє спорідненості, і як це вплине на їхнє життя?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 2016, стосується кожного, токшоу, 9 березня, березень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: