Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 22.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 09.02.2018
20:58
[Iнтер] Стосується кожного - 09.02.2018

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 9 лютого 2018 року.

Вагітна від зради

24-річна Вероніка Василенко дев'ять місяців тому заявила чоловікові, що йде від нього до іншого чоловіка. Причиною відходу, за словами мами двох дітей, стала свекруха. Вона з перших днів не злюбила невістку і її дочка від першого шлюбу. Нещодавно Олександр дізнався, що його дружина знову вагітна і що хоче повернутися до нього. Зрада дружини або провокації свекрухи: що насправді зруйнувало молоду сім'ю? Сьогодні в студії "Стосується кожного" багатодітна мама спробує пояснити чоловікові зраду. Чи зможе він пробачити жінку, яка народила йому дочку і яка тепер вагітна від іншого?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, 9 лютого, лютий, 2018 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: