Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 08.12.2015
22:34
[Iнтер] Стосується кожного - 08.12.2015

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 8 грудня 2015 року.

Колишній самітник

У липні 2015 року невелике місто Нетішин Хмельницької області став відомим на всю країну, завдяки резонансній події. Місцевим правоохоронцям довелося провести спецоперацію, щоб визволити з полону власного батька 14-річного Альошу. 58-річний Олексій Коваленко довгий час утримував свого сина в кімнаті, заваленої сміттям, і морив його голодом. Після вилучення у батька, хлопчик потрапив в реабілітаційний центр, де поступово оговтується від пережитого стресу. А його батько не зміг перенести розлуку з сином, місяць тому його виявили мертвим у гуртожитку, в якому він ховав від світу Альошу. У студії «Стосується кожного» зберуться люди, які готові допомогти Альоші почати нове життя, без батька-тирана.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 8 грудня, грудень, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: